Szkoła Tańca Riviera, Warszawa
TANIEC
W PARACH  
TANIEC
SOLO  
ZUMBA
FITNESS  
ZAJĘCIA
DLA DZIECI  
ZAJĘCIA
DLA MŁODZIEŻY  
ZAJĘCIA
DLA SENIORÓW  

INSTRUKTORZY

Sanda Jackowska

SANDA JACKOWSKA / MODERN JAZZ

Sandra Jackowska - tancerka i aktorka. Była członkiem elitarnej grupy tanecznej "F'n'F", z którą pracowała m.in. dla Edyty Górniak, Dody czy Afromental, robiąc trasy koncertowe, pracując na planach zdjęciowych, czy tańcząc na największych festiwalach muzycznych w Polsce jak np. Top Trendy. Uczyła się m.in. od takich choreografów jak Erica Sobol, Tony Tzar, Lee Daniel czy Talia Favia. 

Uczęszczała do Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi oraz studiowała choreografię i techniki tańca na Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Ma doświadczenie w tańcach latino i afrokubańskich. 

 

Swoją przygode z tańcem zaczynała w wieku dziesięciu lat na zajęciach z tańca towarzyskiego. Nauką zajmuje się od piętnastego roku życia.

 

Dzięki szkole aktorskiej poznała niezbędne środki do świadomego tworzenia postaci i przeżywania choreografii jako swoistych opowieści. Jako instruktor stawia mocny nacisk na improwizacje a swoich podopiecznych tancerzy prowadzi pod kątem dojrzałych kreacji tanecznych, życia na scenie oraz świadomego bycia nie tylko odtwórcą, ale przede wszystkim twórcą w każdej wykonywanej choreografii.

GRAFIK
STYL
POZIOM
LOKALIZACJA DZIEŃ GODZINA INSTRUKTOR DATA
PIERWSZYCH ZAJĘĆ
INFO ZAPISY
Nie znaleziono grup
POZOSTALI INSTRUKTORZY
GALERIE INSTRUKTORZY PROMOCJE
 
NASI PARTNERZY:
Klub Stodoła
eCard
Fundusz Wsparcia Kultury
Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

Wsparcie otrzymało Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Copyright by Riviera Szkoła Tańca. Wszelkie prawa zastrzeżone. Created by KOFS.pl. Powered by XIDEMIA CMS.