Szkoła Tańca Riviera, Warszawa
TANIEC
W PARACH  
TANIEC
SOLO  
ZUMBA
FITNESS  
ZAJĘCIA
DLA DZIECI  
ZAJĘCIA
DLA MŁODZIEŻY  
ZAJĘCIA
DLA SENIORÓW  

INSTRUKTORZY

Bogna Srebrny

BOGNA SREBRNY / PRZEDSZKOLE BALETOWE, JAZZ DLA DZIECI, KURS SZPAGATOWY/ STRETCHING,MODERN JAZZ, HIGH HEELS, LADIES STYLE

Związana z tańcem od dziecka. Doświadczenie sceniczne Bogny - występy rewiowe, pokazy oraz udział w teledyskach i filmach - pozwoliło jej poczuć się na scenie jak w domu, co daje dużo pewności siebie na parkiecie. Przez wiele lat uczyła się w prywatnych szkołach baletowych oraz brała udział w warsztatach w całej Polsce z najlepszymi polskimi i zagranicznymi tancerzami. Posiada miedzynarodowy certyfikat instruktora sportu; prowadzi głównie zajęcia z  jazzu, baletu dla dzieci, stretchingu oraz high heels i jego pochodnych. Ostatnia forma ruchu pasjonuje ją najbardziej. Zgłębia tajniki kobiecości zarówno na parkiecie jak i poprzez rozwój duchowy w kwestii wewnętrznej żeńskiej energii. Taniec od zawsze pozwalał jej uzewnętrznić emocje oraz wyrazić siebie. 

 

Najważniejsze jest dla mnie holistyczne podejście do ćwiczeń oraz zrozumienie danej techniki. Uważam, że nie należy zamykać się na jedną dyscyplinę, pragnę czerpać garściami z różnych styli, co daje mi możliwość ciągłego rozwoju. 

Dla mnie high heels pozwala otworzyć się na kobiecość, odnaleźć w sobie pokłady kobiecej energii a zarazem siły i wytrwałości w dążeniu do wyznaczonego celu. Za to jazz nauczył mnie delikatności i lirycznego podejścia do ruchu, którą chcę przekazywać dzieciom i dorosłym w każdym wieku.

GRAFIK
STYL
POZIOM
LOKALIZACJA DZIEŃ GODZINA INSTRUKTOR DATA
PIERWSZYCH ZAJĘĆ
INFO ZAPISY
Nie znaleziono grup
POZOSTALI INSTRUKTORZY
GALERIE INSTRUKTORZY PROMOCJE
 
NASI PARTNERZY:
Klub Stodoła
eCard
Fundusz Wsparcia Kultury
Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

Wsparcie otrzymało Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Copyright by Riviera Szkoła Tańca. Wszelkie prawa zastrzeżone. Created by KOFS.pl. Powered by XIDEMIA CMS.