Szkoła Tańca Riviera, Warszawa
TANIEC
W PARACH  
TANIEC
SOLO  
ZUMBA
FITNESS  
ZAJĘCIA
DLA DZIECI  
ZAJĘCIA
DLA MŁODZIEŻY  
ZAJĘCIA
DLA SENIORÓW  

INSTRUKTORZY

Maciej  Wosiński

MACIEJ WOSIŃSKI / AKROBATYKA SPORTOWA DLA DZIECI

Maciej Wosiński

Trener personalny, instruktor fitness, instruktor trójboju siłowego, dwuboju olimpijskiego, kettlebell i street workout, trener akrobatyki sportowej oraz trener przygotowania motorycznego. Uczestnik wielu szkoleń dietetycznych i fizjoterapeutycznych m. in. Dietetyka i Suplementacja w Mauricz Training Center czy Rozum i Ciało w Centrum Medycyny Zapobiegawczej i Rehabilitacji dr Ryszarda Biernata. Absolwent Politechniki Warszawskiej wydziału Chemicznego, od wielu lat związany ze sportem m. in. kulturystyką i akrobatyką. Po kilku latach pracy w zawodzie postanowił zmienić swoją karierę i połączyć zawód z pasją. W pracy z podopiecznym cechuje się otwartością, komunikatywnością i indywidualnym podejściem do klienta. Na swoich zajęciach celuję w poprawną technikę wykonywania ćwiczeń, odpowiedni dobór metodyki treningowej aby osiągnąć jak najlepsze efekty oraz dobry humor i satysfakcję z wykonanego treningu.

 

 

Akrobatyka sportowa - KIDS

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 4 – 6 lat. W młodszej grupie zajęcia ogólnorozwojowe prowadzone są w formie różnych zabaw tak aby dzieci chętnie przyswajały nowe ćwiczenia i powtarzały je. Trening oparty jest na stosowaniu różnorodnych zestawów ćwiczeń wpływających na poprawę aparatu kostno-mięśniowego i korygowanie wad postawy. Celem zajęć jest zachęcenie dzieci do podjęcia aktywności fizycznej i nauka podstawowych ćwiczeń akrobatycznych w bezpiecznym środowisku z wykorzystaniem airtracka i asekuracją trenera.

 

 

Akrobatyka sportowa - JUNIOR

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 7 – 10 lat. W tej grupie poza zabawami położony jest większy nacisk na ćwiczenia wzmacniające i poprawiające podstawę oraz osiągnięcie optymalnej koordynacji ruchowej. Celem zajęć jest zachęcenie dzieci do podjęcia aktywności fizycznej oraz nauka podstawowych i zaawansowanych ćwiczeń akrobatycznych w bezpiecznym środowisku z wykorzystaniem airtracka i asekuracją trenera.

 

Akrobatyka sportowa - TEENS

Zajęcia przeznaczone są dla nastolatków (wiek 10+ lat). W tej grupie poza ćwiczeniami wzmacniające podstawę, koordynację ruchową i korekcją postawy nastewienie jest na podstawowe i zaawansowane ćwiczenia akrobatyczne oraz wykorzystanie je w combach (np. rundak + fiflak + salto) lub układach choreograficznych. Podobnie jak we wszystkich grupach nauka odbywa się w bezpiecznym środowisku z wykorzystaniem airtracka i asekuracją trenera.

GRAFIK
STYL
POZIOM
LOKALIZACJA DZIEŃ GODZINA INSTRUKTOR DATA
PIERWSZYCH ZAJĘĆ
INFO ZAPISY
Nie znaleziono grup
POZOSTALI INSTRUKTORZY
GALERIE INSTRUKTORZY PROMOCJE
 
NASI PARTNERZY:
Klub Stodoła
eCard
Fundusz Wsparcia Kultury
Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

Wsparcie otrzymało Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Copyright by Riviera Szkoła Tańca. Wszelkie prawa zastrzeżone. Created by KOFS.pl. Powered by XIDEMIA CMS.