Szkoła Tańca Riviera, Warszawa
TANIEC
W PARACH  
TANIEC
SOLO  
ZUMBA
FITNESS  
ZAJĘCIA
DLA DZIECI  
ZAJĘCIA
DLA MŁODZIEŻY  
ZAJĘCIA
DLA SENIORÓW  

AKTUALNOŚCI

STODOŁA TAŃCZY!

Dodano: 2020-07-10 14:10
Startuje cykl darmowych lekcji tańca pod okiem profesjonalnych instruktorów w Klubie Stodoła!

Stodoła Tańczy! Startuje cykl darmowych lekcji tańca pod okiem profesjonalnych instruktorów w Klubie Stodoła!

Klub Stodoła oraz Szkoła Tańca Riviera zapraszają na bezpłatny cykl spotkań tanecznych, odbywających się co środę w warszawskim klubie!

Pierwsze zajęcia odbędą się już w najbliższą środę (15 lipca), o godz. 19:00. Darmową lekcję rock&rolla poprowadzi Marcin Skrzecz, utalentowany i wielokrotnie nagradzany tancerz, instruktor tańca, sędzia zawodowy oraz wielokrotny uczestnik Ogólnoświatowego Konkursu Rock'n'Rolla im. Billa Haley'a. Dwugodzinne spotkanie zostanie podzielone na 60 minut nauki oraz 60 minut praktyki, pod bacznym okiem instruktora. Po zajęciach zapraszamy na zabawę taneczną do białego rana!

Marcin Skrzecz przygodę z tańcem zaczął jako siedmiolatek w zespole tanecznym "Gawęda" i "Jagoda". W wieku szesnastu lat znalazł się w klubie tanecznym "Fajt Max", gdzie nauczył się rock'n'rolla, booogie woogie , lindy hop i disco samba. Ciężka praca zaowocowała licznymi turniejami tańca, gdzie zasłynął jako znakomity tancerz. Przez osiem lat Reprezentował Polskę na mistrzostwach i pucharach Europy i świata osiągając kolejne sukcesy: mistrzostwa Anglii, Węgier, wielokrotnie Francji, Niemczech, Holandii, Włoch, Szwajcarii. W tym czasie zdobył również umiejętności oraz doświadczenie w kolejnych technikach tanecznych: salsa, tango argentyńskie, taniec towarzyski, west coast swing, charlston, authentic jazz, burleska.

Od 29 lat bierze czynny udział w międzynarodowym turnieju rock'n'rolla im."Billa Haleya". Dwadzieścia siedem razy w nim występował w tym w 24 był w ścisłym finale, trzykrotnie go wygrywając. Od dziewiętnastu  lat jest sędzią boogie woogie i rock&rolla. Fascynujące jest iż 90% instruktorów Roc&rolla wyszło spod skrzydeł Marcina

Jest częstym gościem programów śniadaniowych jako znawca i autorytet sztuki tańca ameryki z lat 50-tych. Brał udział w wielu programach i produkcjach telewizyjnych występując oraz przygotowując choreografie artystyczne. W Szkole Tańca Riviera czynnie prowadzi naukę stylów tanecznych dla dorosłych: rock and roll, tańce swingowe a także tańca użytkowego.

Serdecznie zapraszamy!

►  Lekcja rock’n’rolla + zabawa taneczna

►  Instruktor: Marcin Skrzecz

►  15 lipca 2020, godz. 19:00, Klub Stodoła, ul. Batorego 10

►  WSTĘP DARMOWY

LINK DO WYDARZENIA - KLIKNIJ TU

GALERIE INSTRUKTORZY PROMOCJE
 
NASI PARTNERZY:
Klub Stodoła
eCard
Fundusz Wsparcia Kultury
Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

Wsparcie otrzymało Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Copyright by Riviera Szkoła Tańca. Wszelkie prawa zastrzeżone. Created by KOFS.pl. Powered by XIDEMIA CMS.