Szkoła Tańca Riviera, Warszawa
TANIEC
W PARACH  
TANIEC
SOLO  
ZUMBA
FITNESS  
ZAJĘCIA
DLA DZIECI  
ZAJĘCIA
DLA MŁODZIEŻY  
ZAJĘCIA
DLA SENIORÓW  

INSTRUKTORZY

Sylwia  Rutkowska

SYLWIA RUTKOWSKA / TANIEC BRZUCHA, JOGA

Sylwia Rutkowska - tancerka, joginka. Miss Bellydance Poland 2018 (Orientalny Koktajl).
 
Pasjonatka tańca orientalnego oraz współczesnego, od lat regularnie kształci się u wielu specjalistów z tych dziedzin. W poszukiwaniu wiedzy i inspiracji podróżuje, uczestniczy w warsztatach i festiwalach, bierze udział w licznych projektach tanecznych.
Wielokrotnie nagradzana i doceniana na konkursach, zarówno jako solistka jak i członkini grup tanecznych. Jej specjalność to nietuzinkowe fuzje tańca orientalnego z tańcem współczesnym, często też z użyciem rekwizytów. Największą radość i możliwość ekspresji czerpie z improwizacji, ale ceni również szlifowanie elementów i układanie ich w spójną choreografię.
 
Równolegle, od prawie 10 lat, praktykuje jogę pod okiem cenionych nauczycieli. Joga jest dla niej bezcennym narzędziem w pracy nad ciałem i umysłem, które oferuje ogrom wsparcia na drodze rozwoju tak w tańcu, jak w życiu codziennym.
 

Podczas prowadzenia zajęć w wyważony sposób łączy wszystkie swoje doświadczenia - tancerki i joginki, solistki i części zespołu. Dba o zdrowie i dobre samopoczucie uczestników. Czas spędzony z nią na sali będzie nie tylko produktywny i rozwijający, to będzie czas dla Ciebie.

 

GRAFIK
STYL
POZIOM
LOKALIZACJA DZIEŃ GODZINA INSTRUKTOR DATA
PIERWSZYCH ZAJĘĆ
INFO ZAPISY
Nie znaleziono grup
POZOSTALI INSTRUKTORZY
GALERIE INSTRUKTORZY PROMOCJE
 
NASI PARTNERZY:
Klub Stodoła
eCard
Agrafka.com.pl
aladyn.waw.pl
Elante.pl
Polibuda.info
Copyright by Riviera Szkoła Tańca. Wszelkie prawa zastrzeżone. Created by KOFS.pl. Powered by XIDEMIA CMS.