Szkoła Tańca Riviera, Warszawa
TANIEC
W PARACH  
TANIEC
SOLO  
ZUMBA
FITNESS  
ZAJĘCIA
DLA DZIECI  
ZAJĘCIA
DLA MŁODZIEŻY  
ZAJĘCIA
DLA SENIORÓW  

INSTRUKTORZY

Aleksandra Sztern

ALEKSANDRA SZTERN / STREET DANCE- HIP HOP, POPPING, LOCKING, HOUSE

Swoją historię z tańcem ulicznym Street Dance rozpoczęła w 2009 roku. Zaczęła podobnie jak większość tancerzy od stylu Hip Hop New Style, ucząc się choreografii od takich tancerzy jak Paweł „Tolek” Tolak, Jarek „Edwin” Siwek, Joanna „Asira” Kozłowska. . Wyjeżdżała na obozy taneczne organizowane w Polsce jak i za granicą (Czechy, Szwecja). W miedzy czasie odnalazła nauczycieli, mających największy wpływ na jej taniec. Są to Anna „Ryfa” Wilczkowska, która uczyła ją takich stylów jak Hip Hop, Party Dance i House Dance, oraz Piotr „Temps” Marciszewski, do którego uczęszczała na zajęcia z Poppingu. Wtedy zdecydowała. POPPING i HOUSE DANCE to jej droga. Od tej pory zaczęła rozwijać głównie te dwa style, nie zamykając się jednak na inne. Uczyła się od takich wybitnych tancerzy z Polski i zagranicy jak:    

 

 

POPPING - Michał „Kaczorex” Kaczorowski(POL), Maciej „Sheva” Mołdoch(POL), Paweł „Pitzo” Mazur(POL), Aleksander „Alkowy” Tyburek(POL), Do Hoang Viet „Shiney”(POL), Mr. Wiggles(USA), Bionic Man(USA), Storm(GER), Greenteck(KAN), Hoan(KOR), Jaygee(KOR), Future(USA), Boogie Frantick(USA), Dr. Rico(USA), Cyntia(FRA), Slim Boogie(USA), Dey Dey(USA), Kite(JAP),  Popping J (KOR), MonstaPop (KAN)                                                                                                                   HOUSE DANCE – Ewulin(POL), Alesya(RUS), Snow(RUS), Didier(FRA), Mamson(FRA), OG(GER), Rabah(FRA), Hiro (JAP)

W styczniu 2015 roku dołączyła do stowarzyszenia i ekipy Warszawski Funk szerzącej kulturę funkową w Polsce. To pozwoliło jej rozwijać się w tańcu jak i w innych płaszczyznach z nim związanych takich jak nauka tańca, pokazy taneczne(m.in. podczas Hip Hop-owego eventu Warsaw Challenge w maju 2015 i 2016, podczas wydarzenia w Warszawie „Wianki nad Wisłą” w czerwcu 2015, podczas inauguracji gali „X-KOM CLASH w Częstochowie w czerwcu 2016, na pikniku amerykańskim z okazji przyjazdu Donalda Trumpa w lipcu 2017), rozkręcanie imprez czy organizacja warsztatów tanecznych z tancerzami m.in. z USA, Rosji, Niemiec i imprez tanecznych (organizacja imprezy „House for All”, pomoc przy organizacji contestów tanecznych „Warszawska Schadzka”). Ponadto razem ze znajomymi trenującymi popping w Warszawie założyła ekipę Black Pearl Poppers.

Szterni z ogromną pasją i zaangażowaniem podchodzi do tańca. Uważa, że taniec to nie tylko lepsza świadomość swojego ciała ale i głębsze poznanie siebie. Najważniejsze są dla niej zatem mocne podstawy, indywidualność oraz czerpanie radości i energii z tego co się robi J Na swoich zajęciach właśnie na tym będzie skupiała swoją uwagę.

GRAFIK
STYL
POZIOM
LOKALIZACJA DZIEŃ GODZINA INSTRUKTOR DATA
PIERWSZYCH ZAJĘĆ
INFO ZAPISY
Nie znaleziono grup
POZOSTALI INSTRUKTORZY
GALERIE INSTRUKTORZY PROMOCJE
 
NASI PARTNERZY:
Klub Stodoła
eCard
Agrafka.com.pl
aladyn.waw.pl
Elante.pl
Polibuda.info
Copyright by Riviera Szkoła Tańca. Wszelkie prawa zastrzeżone. Created by KOFS.pl. Powered by XIDEMIA CMS.