Szkoła Tańca Riviera, Warszawa
TANIEC
W PARACH  
TANIEC
SOLO  
ZUMBA
FITNESS  
ZAJĘCIA
DLA DZIECI  
ZAJĘCIA
DLA MŁODZIEŻY  
ZAJĘCIA
DLA SENIORÓW  

AKTUALNOŚCI

RIVIEROWA STREFA FITNESS!

Dodano: 2020-11-25 15:00
ZUMBA, FIT DANCE, FIT BALET, STRETCHING, ZDROWY KRĘGOSŁUP!

Zapraszamy do naszej STREFY FITNES! W naszej ofercie znajdziecie Państwo zajęcia takie jak:

 

ZUMBA - Zumba to fuzja tańca i aerobiku zainspirowana latynoskimi rytmami. Jest to innowacyjny system fitness kształtujący sylwetkę, poprawiający kondycję, wyzwalający potężne dawki pozytywnej energii. ZUMBA, to połączenie prostych kroków tanecznych, świetnych kombinacji ruchów i rytmów latynoskich oraz międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha-cha, rumba, twist i wiele innych, które wraz z energetyczną muzyką porywają do zabawy. Atmosfery panującej na zajęciach nie da się opisać, trzeba spróbować i poczuć to na własnej skórze. ZUMBA jest przeznaczona dla wszystkich niezależnie od wieku, płci, zdolności ruchowych lub doświadczenia w tańcu lub fitnessie, gdyż łatwo ją dostosować do indywidualnych potrzeb i możliwości.

 

STRETCHING - żyjemy w czasach, gdzie duża część osób prowadzi siedzący tryb życia. Ciągła praca przed komputerem, długi czas przeglądania internetu sprawia, że coraz więcej osób odczuwa zmęczenie, bóle głowy czy pleców. Wszystko to wynika z przeciążenia pewnych grup mięśniowych. Zajęcia rozciągające mają na celu przywrócenie prawidłowego bilansu mięśniowego, co oznacza wzmocnienie mięśni rozluźnionych oraz aktywizację osłabionych. Zajęcia stretchingu wpływają na: zwiększenie elastyczności całego ciała, wzmocnienie i rozciągnięcie wszystkich grup mięśni, poszerzenie zakresu ruchomości stawów.

 

FIT DANCE - Fit dance! Tańcz i chudnij! Zajęcia skoncentrowane na kształtowaniu sylwetki poprzez aktywizację wszystkich partii mięśni. Oparte są na bazie tańców streetowych. Wzmacniają całą sylwetkę. W trakcie zajęć wykonywane są krótkie partie taneczne, bez skomplikowanych choreografii. Duża liczba powtórzeń zapewnia intensywną pracę mięśni, a co za tym idzie pomaga je wzmacniać i kształtować. Głównym celem zajęć jest modelowanie, wzmocnienie i wyrzeźbienie ciała. Zajęciom towarzyszy cały czas odpowiednio dobrana muzyka pop.

 

FIT BALET - fitballet jest alternatywą dla osób, które nie czują się dobrze na siłowni. Podczas zajęć angażujemy do pracy wszystkie mięśnie głębokie. Pobudzamy krążenie krwi, redukujemy tkankę tłuszczową, rozciągamy ciało. Podczas zajęć korzystamy z takich technik jak: taniec klasyczny, pilates, stertching, joga.

 

ZDROWY KRĘGOSŁUP -  zdrowy kręgosłup to program ćwiczeń zalecany dla każdego bez względu na wiek oraz poziom aktywności ruchowej. Zajęcia polecane sa dla osób które cierpia na bóle kręgosłupa, pomagaja zmniejszyć nacisk na kręgi poprzez co ból zostanie zredukowany, a przykurczone mięśnie rozciągnięte i rozluźnione. Zajęcia rekomendyjemy osobom prowadzącym siedzący tryb życia . "Zdrowy kręgosłup" to nie tylko ćwiczenia, ale tez nauka prawidłowego oddychania i utrzymania poprawnej postawy ciała.

 

 

 ZAPISY - KLIKNIJ TUTAJ!

 

 Prowadzimy również  zajęcia w trybie hybrydowym.

W celu uzyskania informacji na ten temat prosimy o kontakt z recepcją :)

 


 

 

 

Zapisów możesz rownież dokonać telefonicznie lub w siedzibach naszej szkoły:

 

PROSIMY O ZAPOZNANIE SIE Z REGULAMNIEM !

 

 

 

Szkoła Tańca Riviera Centrum, przy Metrze Politechnika  (mapka)

 

DS "Riviera" - główne wejście, parter, ul. Waryńskiego 12, Warszawa

 

Kontakt z recepcją: tel. 605 056 05622 234 98 98centrum@taniec.net 

 

 

 

Szkoła Tańca Riviera Ursynów, przy Metrze Stokłosy (mapka)

 

ul. Dembowskiego 1, 02-784 Warszawa

 

Kontakt z recepcją: tel. 607 955 99522 825 80 22ursynow@taniec.net 

 

 

 

GALERIE INSTRUKTORZY PROMOCJE
 
NASI PARTNERZY:
Klub Stodoła
eCard
Agrafka.com.pl
aladyn.waw.pl
Elante.pl
Polibuda.info
Fundusz Wsparcia Kultury
Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

Wsparcie otrzymało Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Copyright by Riviera Szkoła Tańca. Wszelkie prawa zastrzeżone. Created by KOFS.pl. Powered by XIDEMIA CMS.